LMDP plokščių paviršiai

Svarbi informacija renkantis spalvą

Atspalviai

Renkantis spalvą svetainėje spalvų atspalviai gali skirtis naudojant skirtingus kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių ekranus

Innovus®

Daugiau informacijos rasite gamintojo svetainėje

Tikra medienos dvasia

SPT Spirit

Spirit – tai išraiškingas ir konrastingas paviršius. Derinant su aukščiausios kokybės apdailos medžiagomis, atskleidžiama tikroji medienos dvasia, todėl gaunamas aukščiausios kokybės produktas. Spirit paviršiuje atsispindi itališkų riešutų rafinuota dvasia  ir elegancija.

Subtilios bangos – natūralus vaizdas

FLW Flow

Flow – yra unikalus paviršius, dengtas švelniomis kryžminėmis linijomis, sukuriančiomis subtilias bangas, natūralų ir spontanišką vaizdą. Šis paviršius buvo sukurtas siekiant praturtinti bet kokį dekorą. Jį galima derinti prie įvairių medienos spalvų.

Rafinuotas keraminis paviršius

STU Stucco

Stucco tai paviršius primena betono ir keramikos struktūrą, išsiskiria puikiu blizgesiu ir natūralia išvaizda. Ši apdaila gali būti naudojama su įvairiomis spalvomis.

Natūralios medienos pojūtis

FUN Fusion

Fusion – yra medienos tekstūros paviršius, šiltas, jaukus, primenantis naturalią medieną. 

Aukščiausios kokybės cemento ir betono imitacija

CMS Cosmos

Cosmos – yra išskirtinis, natūralus paviršius, tiksliausiai perteikiantis cemento ir betono struktūrą. Jis puikiai dera su akmens, cemento ir oksido dekoru.

Minkšta tekstūra

TF Top Face

Top Face – vidutinio blizgesio paviršius, tinkamas derinimui su įvairiomis spalvomis. Dėl unikalios struktūros ypač atsparus įbrėžimams.

Lengvo blizgesio paviršius

LP Soft Light

Soft Light – vidutinio blizgumo, nesenstantis, su visų spalvų gama derantis paviršius.

Dryžuotos tekstūros paviršius

NTL Natural

Natural – linijinis, šiurkštus, išskirtinai tekstūruotas paviršius, dviejų blizgumo lygių, suteikiančių dekorui optinį judesio efektą.

Lengvai blizgus matinis paviršius

MA Matt

Matt –  tai vidutinio blizgesio klasikinis paviršius. Puikia dera su visais baltais atspalviais ir su klasikinėmis medžio spalvomis, primenančiomis lakuotą medieną.

Ypatingai matinis paviršius

SMA Super Matt

Super Matt – tai labai mažo blizgumo paviršius. Taip puiki alternatyva ypatingai matiniams lakuotiems paviršiams. Derinant su minkštomis, pastelinėmis spalvomis ir su šiek tiek lengvesniais medienos atspalviais išgaunamas madingas ir modernus dekoratyvinis paviršius.

Plačiau apie Innovus® produktus

Reikia pavyzdžio?

Rekvizitai:

UAB „Diglis“

Įmonės kodas: 305161462

PVM mokėtojo kodas: LT100012444218

Bankas: AB „Swedbank“

Atsiskaitomoji sąskaita: LT567300010159010663

Registracijos adresas:

Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius

info@diglis.lt

+370 675 10676